BTE-080-08-F-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-08-F-D-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 1.BTE-080-08-F-D-A.pdf2.BTE-080-08-F-D-A.pdf3.BTE-080-08-F-D-A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTE-080-08-F-D-A Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Σειρά BTE Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 160 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 30mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 1.151" (29.24mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.00µin (0.076µm)