BTE-080-05-L-D-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-05-L-D-K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 1.BTE-080-05-L-D-K.pdf2.BTE-080-05-L-D-K.pdf3.BTE-080-05-L-D-K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTE-080-05-L-D-K Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Σειρά BTE Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 160 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 19.1mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.719" (18.26mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)