BTE-080-01-L-D-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-01-L-D-EM2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: BTE-080-01-L-D-EM2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTE-080-01-L-D-EM2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 10850 pcs Φύλλο δεδομένων BTE-080-01-L-D-EM2.pdf
Σειρά BTE Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 160 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)