BSE-080-01-L-D-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSE-080-01-L-D-EM2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSE-080-01-L-D-EM2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 12968 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά BSE Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 160 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold