BSE-080-01-F-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSE-080-01-F-D-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSE-080-01-F-D-A Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 14417 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά BSE Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 160 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm, 8mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.128" (3.25mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold