BKT-165-01-F-V-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BKT-165-01-F-V-P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος 1MM SURFACE MOUNT STRIP
Φύλλα δεδομένων: 1.BKT-165-01-F-V-P.pdf2.BKT-165-01-F-V-P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BKT-165-01-F-V-P Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 1MM SURFACE MOUNT STRIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12704 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BKT-165-01-F-V-P.pdf2.BKT-165-01-F-V-P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά BKT Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 65 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.14mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.064" (1.63mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Pick and Place
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 65 position 0.039" (1.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.065" (1.65mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BKT-165-01-F-V-A
BKT-165-01-F-V-A
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Σε απόθεμα: 14241 pcs
Κατεβάστε: BKT-165-01-F-V-A.pdf
RFQ
BKT-165-01-F-V
BKT-165-01-F-V