BCS-124-L-S-PE-024
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BCS-124-L-S-PE-024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Φύλλα δεδομένων: 1.BCS-124-L-S-PE-024.pdf2.BCS-124-L-S-PE-024.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCS-124-L-S-PE-024 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 19118 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BCS-124-L-S-PE-024.pdf2.BCS-124-L-S-PE-024.pdf
Αξιολόγηση τάσης 475VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά Tiger Claw™ BCS
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded 23
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.290" (7.37mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Receptacle, Pass Through Connector Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.6A per Contact Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.128" (3.25mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -