BCS-117-L-D-PE-034
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BCS-117-L-D-PE-034 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Φύλλα δεδομένων: 1.BCS-117-L-D-PE-034.pdf2.BCS-117-L-D-PE-034.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BCS-117-L-D-PE-034 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 19288 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BCS-117-L-D-PE-034.pdf2.BCS-117-L-D-PE-034.pdf
Αξιολόγηση τάσης 475VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά Tiger Claw™ BCS
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded 33
Αριθμός θέσεων 34 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.290" (7.37mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 34 Position Receptacle, Pass Through Connector Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.6A per Contact Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.128" (3.25mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -