SI-B8V261560WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8V261560WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED MOD FSERIES GEN3 3000K STRIP
Φύλλα δεδομένων: SI-B8V261560WW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8V261560WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Περιγραφή LED MOD FSERIES GEN3 3000K STRIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8177 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8V261560WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 23V
Οπτική γωνία - Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 65°C Μέγεθος / Διαστάσεις 560.00mm L x 18.00mm W
Σειρά F-Series Gen3 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-2217 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 168 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Ύψος 5.20mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 4335 lm (Typ)
Τρέχουσες - Test 1.12A Τρέχουσες - Max -