SI-B8V112250WW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MOD FINGERSQ30B WARMWHT RECT
Φύλλα δεδομένων: SI-B8V112250WW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8V112250WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4341 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8V112250WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 15.3V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 35°C Μέγεθος / Διαστάσεις 259.00mm L x 250.00mm W
Σειρά Finger-SQ30B Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 125 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 5.80mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1340 lm (Typ) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ30B White, Warm Rectangle Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 900mA Διαμόρφωση Rectangle