SI-B8U102280WW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MOD 3500K 1310LM 80CRI
Φύλλα δεδομένων: SI-B8U102280WW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8U102280WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 6031 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8U102280WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 34.3V
Οπτική γωνία - Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 280.00mm L x 24.00mm W
Σειρά LT-H282A Συσκευασία Box
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 127 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 5.80mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1310 lm (Typ) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-H282A White, Warm Linear Light Strip Τρέχουσες - Test 300mA
Τρέχουσες - Max 360mA Διαμόρφωση Linear Light Strip