SI-B8T113250WW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MODULE SQUARE SQ30C
Φύλλα δεδομένων: SI-B8T113250WW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8T113250WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 10157 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8T113250WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 30.2V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 259.00mm L x 250.00mm W
Σειρά FIN-SQ30 Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 152 lm/W Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) -
Τύπος φακού Flat Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.80mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1610 lm (Typ)
Τρέχουσες - Test 350mA Τρέχουσες - Max 450mA