SI-B8T111250WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MOD LAMSQ30B NEU WHITE RECT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8T111250WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4222 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 15.3V
Οπτική γωνία 145° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 35°C Μέγεθος / Διαστάσεις 259.00mm L x 250.00mm W
Σειρά LAM-SQ30B Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 127 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Domed
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 6.70mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1360 lm (Typ) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LAM-SQ30B White, Neutral Rectangle Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 900mA Διαμόρφωση Rectangle