SI-B8T09A280WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8T09A280WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED MODULE LT-R286A 4000K RECT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
108 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8T09A280WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 18454 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 32.3V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 280.00mm L x 55.00mm W
Σειρά LT-R286A Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-1640 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 160 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 5.8mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1501 lm (1350 lm ~ 1650 lm) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-R286A White, Neutral Rectangle Τρέχουσες - Test 290mA
Τρέχουσες - Max 540mA Διαμόρφωση Rectangle