SI-B8T041100WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8T041100WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED 4000K 80CRI LM561B
Φύλλα δεδομένων: SI-B8T041100WW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8T041100WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5705 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8T041100WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 24V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 55°C Μέγεθος / Διαστάσεις 91.00mm L x 18.00mm W
Σειρά LT-M092C Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-1194 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 136 lm/W Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) -
Τύπος φακού Flat Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.20mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 360 lm (Typ)
Τρέχουσες - Test 110mA Τρέχουσες - Max 150mA