SI-B8R08228001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R08228001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED MOD 5000K 1190LM 80CRI
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8R08228001 Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4993 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 12.1V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 45°C Μέγεθος / Διαστάσεις 280.00mm L x 40.00mm W
Σειρά LT-E284A Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 141 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 5.60mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1190 lm (Typ) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-E284A White, Cool Linear Light Strip Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 750mA Διαμόρφωση Linear Light Strip