SI-B8P114250WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8P114250WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED MODULE LAM-SQ30 6500K RECT
Φύλλα δεδομένων: SI-B8P114250WW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8P114250WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 9072 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8P114250WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 30.2V
Οπτική γωνία 145° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 259.00mm L x 250.00mm W
Σειρά LAM-SQ30 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-1636 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 143 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Domed
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 6.60mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1515 lm (1364 lm ~ 1683 lm) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LAM-SQ30 White, Cool Rectangle Τρέχουσες - Test 350mA
Τρέχουσες - Max 540mA Διαμόρφωση Rectangle