SI-B8P10125001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MOD 6500K 1360LM 80CRI
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8P10125001 Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5838 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 12V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 35°C Μέγεθος / Διαστάσεις 259.00mm L x 250.00mm W
Σειρά Finger-SQ64B Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 162 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 6.70mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1360 lm (Typ) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ64B White, Cool Rectangle Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 1.6A Διαμόρφωση Rectangle