STB40NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB40NF20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: STB40NF20
Κατασκευαστής / Μάρκα: STMicroelectronics
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 40A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: STB40NF20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STB40NF20
Αριθμός εξαρτήματος STB40NF20 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 40A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40164 pcs Φύλλο δεδομένων STB40NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 160W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα 497-5804-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 38 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 75nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 40A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)