LDK130M33RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M33RY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: STMicroelectronics
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.LDK130M33RY.pdf2.LDK130M33RY.pdf3.LDK130M33RY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDK130M33RY
Αριθμός εξαρτήματος LDK130M33RY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166318 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LDK130M33RY.pdf2.LDK130M33RY.pdf3.LDK130M33RY.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά Automotive, AEC-Q100
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 497-17800-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LDK130PU12R
LDK130PU12R
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6DFN
Σε απόθεμα: 215627 pcs
Κατεβάστε: LDK130PU12R.pdf
RFQ
LDK130M33R
LDK130M33R