LDK130M15RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M15RY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: STMicroelectronics
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDK130M15RY
Αριθμός εξαρτήματος LDK130M15RY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256395 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά Automotive, AEC-Q100
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 497-17797-2
LDK130M15RY-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable