LDK130C12R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130C12R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: STMicroelectronics
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: LDK130C12R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDK130C12R
Αριθμός εξαρτήματος LDK130C12R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223119 pcs Φύλλο δεδομένων LDK130C12R.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 497-13703-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable