L4940D2T10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4940D2T10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: STMicroelectronics
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: L4940D2T10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L4940D2T10
Αριθμός εξαρτήματος L4940D2T10 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66327 pcs Φύλλο δεδομένων L4940D2T10.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.9V @ 1.5A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 17V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 62dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A D2PAK
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA
Τρέχουσες - εξόδου 1.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -