L4931CZ33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: L4931CZ33
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Φύλλα δεδομένων: L4931CZ33.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L4931CZ33
Αριθμός εξαρτήματος L4931CZ33 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118853 pcs Φύλλο δεδομένων L4931CZ33.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.8V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 497-1003 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-92-3 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1mA Τρέχουσες - εξόδου 250mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου - Αριθμός μέρους βάσης L4931C
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
L4931CZ50-AP
L4931CZ50-AP
Περιγραφή: IC REG LINEAR 5V 250MA TO92-3
Σε απόθεμα: 328717 pcs
Κατεβάστε: L4931CZ50-AP.pdf
RFQ
L4931CZ33-AP
L4931CZ33-AP
Κατεβάστε: L4931CZ33-AP.pdf
RFQ
L4931CZ120-AP
L4931CZ120-AP
Περιγραφή: IC REG LINEAR 12V 250MA TO92-3