EMIF06-1502M12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF06-1502M12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: STMicroelectronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER RC(PI) 170 OHM/14PF SMD
Φύλλα δεδομένων: EMIF06-1502M12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMIF06-1502M12 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5194 pcs Φύλλο δεδομένων EMIF06-1502M12.pdf
Τάση - Ονομαστική - Αξίες R = 170 Ohms, C = 14pF (Total)
Τύπος Low Pass Τεχνολογία RC (Pi)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm) Σειρά IPAD™
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 170 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 12-UFDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 497-7741-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.024" (0.60mm)
φίλτρο Σειρά 2nd Προστασία ESD Yes
Λεπτομερής περιγραφή RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 170 Ohms, C = 14pF (Total) 12-UFDFN Exposed Pad Κέντρο / αποκοπής συχνότητας -