SMB8J13C-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J13C-E3/52 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB
Φύλλα δεδομένων: SMB8J13C-E3/52.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMB8J13C-E3/52 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 5759 pcs Φύλλο δεδομένων SMB8J13C-E3/52.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 13V Τάσης - Ανάλυση DO-214AA (SMB)
Τύπος Zener Σειρά TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 800W Ισχύς - μέγιστη παλμός 33.6A
Πόλωση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMB8J13C-E3/52 Περιγραφή TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 23.8V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -