SM15T22A-E3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SM15T22A-E3/57T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.SM15T22A-E3/57T.pdf2.SM15T22A-E3/57T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SM15T22A-E3/57T Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 327397 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SM15T22A-E3/57T.pdf2.SM15T22A-E3/57T.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 20.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 18.8V Τάσης - Ανάλυση DO-214AB (SMCJ)
Τύπος Zener Σειρά SM15T, TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 49A
Πόλωση DO-214AB, SMC Άλλα ονόματα SM15T22A-E3/57T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SM15T22A-E3/57T Περιγραφή TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMC
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30.6V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -