WTB4S-3P2234VS10
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT PNP LO M8 4-PIN PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 294 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 294 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WTB4S-3P2234VS10 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PHT PNP LO M8 4-PIN PLUG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 294 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά W4S-3 Inox
Μέθοδος ανίχνευσης Proximity Απόσταση ανίχνευσης 0.157" ~ 4.724" (4mm ~ 120mm)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Αλλα ονόματα 1058488 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C (TA)