PBS-RP100SG1SSNAMA0Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-100 PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 265 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBS-RP100SG1SSNAMA0Z Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-100 PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 265 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 35 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου PNP Παραγωγή -
Αλλα ονόματα 6044547 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Πίεση λειτουργίας 100 PSI ( 689 kPa) Μέγιστη πίεση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI ( 689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT Module Ακρίβεια ±1%