IQ80-60NPP-KK0
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος RECTANGLE PNP NC/NO M20 GLAND
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 369 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 369 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IQ80-60NPP-KK0 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή RECTANGLE PNP NC/NO M20 GLAND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 369 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 36 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Shielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 2.362" (60mm)
απόκριση συχνότητας 100Hz Συσκευασία / υπόθεση Box
Τύπος εξόδου PNP-NC/NO, 3-Wire Αλλα ονόματα 7900227
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C (TA) Υλικό - Σώμα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Προστασία Ingress IP65
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 2.362" (60mm) IP65 Box
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IQ82C55AZ
IQ82C55AZ
Κατασκευαστές: Intersil
Περιγραφή: IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Σε απόθεμα: 8011 pcs
Κατεβάστε: IQ82C55AZ.pdf
RFQ
GX-H8B-P
GX-H8B-P
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: SENSOR PROX PNP 2.1MM 12-24VDC