IQ10-06NNSKT0S
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX 6MM NONFLUSH NPN NO M8
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 958 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IQ10-06NNSKT0S Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PROX 6MM NONFLUSH NPN NO M8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 958 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Shielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.236" (6mm)
απόκριση συχνότητας 2kHz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου NPN-NO, 3-Wire Αλλα ονόματα 1055463
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C (TA) Υλικό - Σώμα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Προστασία Ingress IP68
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.236" (6mm) IP68 Module