CQ28-10NPP-KW1
SICKSICK
CQ28-10NPP-KW1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX PNP 10MM NO/NC CBL
Φύλλα δεδομένων: CQ28-10NPP-KW1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 817 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CQ28-10NPP-KW1 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PROX PNP 10MM NO/NC CBL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 817 pcs Φύλλο δεδομένων CQ28-10NPP-KW1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Capacitive Απόσταση ανίχνευσης 0.039" ~ 0.394" (1mm ~ 10mm)
απόκριση συχνότητας 10Hz Συσκευασία / υπόθεση Flange Mount
Τύπος εξόδου PNP-NC/NO, 4-Wire Αλλα ονόματα 1882-1024
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Υλικό - Σώμα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Προστασία Ingress IP68
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Proximity Sensor 0.039" ~ 0.394" (1mm ~ 10mm) IP68 Flange Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CQ2660-9RG
CQ2660-9RG
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 2X24V 132W
Σε απόθεμα: 173 pcs
Κατεβάστε: CQ2660-9RG.pdf
RFQ
CQ2334
CQ2334
Κατασκευαστές: Asahi Kasei Microdevices / AKM Semiconductor
Περιγραφή: SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Σε απόθεμα: 29819 pcs
Κατεβάστε: CQ2334.pdf
RFQ
CQ2660-9R
CQ2660-9R
Κατασκευαστές: Bel
Σε απόθεμα: 5489 pcs
Κατεβάστε: CQ2660-9R.pdf
Κατεβάστε:
CQ28-10NNP-KW1
CQ28-10NNP-KW1
Κατασκευαστές: SICK
Περιγραφή: SEN PROX NPN 10MM NO/NC CBL
Σε απόθεμα: 772 pcs
Κατεβάστε: CQ28-10NNP-KW1.pdf
Κατεβάστε: CQ2335.pdf
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 2X15V 120W
Σε απόθεμα: 156 pcs
Κατεβάστε: CQ2540-7R.pdf
CQ2LF-1.0
CQ2LF-1.0
Κατασκευαστές: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή: LIQUID FLUX WATER-WASHABLE IN 30
Κατεβάστε: CQ2LF-1.0.pdf
CQ2LF
CQ2LF
Κατασκευαστές: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή: FLUX - WATER SOLUBLE PEN 0.34 OZ
Κατεβάστε: CQ2LF.pdf
CQ2LF-0.5
CQ2LF-0.5
Περιγραφή: LIQUID FLUX WATER-WASHABLE IN 15
Κατεβάστε: CQ2LF-0.5.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών