6SW100MX
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 6SW100MX
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 6SW100MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 6SW100MX
Αριθμός εξαρτήματος 6SW100MX Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89418 pcs Φύλλο δεδομένων 6SW100MX.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά PC-CON, SW
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.106" (2.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
6SW180MX
6SW180MX
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Σε απόθεμα: 92145 pcs
Κατεβάστε: 6SW180MX.pdf
RFQ
RS61E330MCN1
RS61E330MCN1
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Κατεβάστε: RS61E330MCN1.pdf
RFQ
6SWZ150MR15
6SWZ150MR15
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Κατεβάστε: 6SWZ150MR15.pdf
6SW100M
6SW100M