63ST334M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 63ST334M3225
Αριθμός εξαρτήματος 63ST334M3225 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40740 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά PMLCAP®, ST
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 63ST0.33M3225X
63ST0.33M3225X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.33µF
εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
63ST334MB13225
63ST334MB13225
Κατεβάστε:
RFQ
63ST225M5750X
63ST225M5750X
Περιγραφή: CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220
Κατεβάστε:
RFQ
63ST334M3225X
63ST334M3225X