63MU684MC14532
RubyconRubycon
63MU684MC14532 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Φύλλα δεδομένων: 63MU684MC14532.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 63MU684MC14532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25037 pcs Φύλλο δεδομένων 63MU684MC14532.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1189-2558-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering