2.5SW180M
RubyconRubycon
2.5SW180M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 2.5SW180M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: 2.5SW180M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2.5SW180M
Αριθμός εξαρτήματος 2.5SW180M Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4186 pcs Φύλλο δεδομένων 2.5SW180M.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά PC-CON, SW
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-1551-2
25SW180M
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.106" (2.70mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 180µF εφαρμογές General Purpose