2.5SLE82M
RubyconRubycon
2.5SLE82M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 2.5SLE82M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: 2.5SLE82M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2.5SLE82M
Αριθμός εξαρτήματος 2.5SLE82M Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5128 pcs Φύλλο δεδομένων 2.5SLE82M.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά PC-CON, SLE
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-1550-2
25SLE82M
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 82µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2.5N9C
2.5N9C
Κατασκευαστές: HellermannTyton
Περιγραφή: SPIRAL WRAP 3/8" X 100' NATURAL
Σε απόθεμα: 776 pcs
Κατεβάστε: 2.5N9C.pdf
RFQ
2.5SLG100M1.4X7.3
2.5SLG100M1.4X7.3
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: SMD CAP
Σε απόθεμα: 81224 pcs
Κατεβάστε: 2.5SLG100M1.4X7.3.pdf
RFQ
2.5SLG100M
2.5SLG100M
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD