16MU155M3216
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.5UF 20% 16VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 16MU155M3216.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16MU155M3216
Αριθμός εξαρτήματος 16MU155M3216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 20% 16VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4362 pcs Φύλλο δεδομένων 16MU155M3216.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 16V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1.5µF