16ML39MEFC5X7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.16ML39MEFC5X7.pdf2.16ML39MEFC5X7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16ML39MEFC5X7
Αριθμός εξαρτήματος 16ML39MEFC5X7 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 1185256 pcs Φύλλο δεδομένων 1.16ML39MEFC5X7.pdf2.16ML39MEFC5X7.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά ML Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 65mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 97.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 39µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 39µF εφαρμογές General Purpose