121MPE273J
RubyconRubycon
121MPE273J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 121MPE273J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 121MPE273J
Αριθμός εξαρτήματος 121MPE273J Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90002 pcs Φύλλο δεδομένων 121MPE273J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 400V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Σειρά MPE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1189-2133
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.027µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT