10TRV1800M12.5X13.5
RubyconRubycon
10TRV1800M12.5X13.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.10TRV1800M12.5X13.5.pdf2.10TRV1800M12.5X13.5.pdf3.10TRV1800M12.5X13.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10TRV1800M12.5X13.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά TRV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 570mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 950mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 1189-3531-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 92 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1800µF