10SWZ47MR25
RubyconRubycon
10SWZ47MR25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 10SWZ47MR25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 10SWZ47MR25
Αριθμός εξαρτήματος 10SWZ47MR25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5025 pcs Φύλλο δεδομένων 10SWZ47MR25.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά PC-CON, SWZ
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.8A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-1519-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose