10MS747MEFCTZ5X7
RubyconRubycon
10MS747MEFCTZ5X7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.10MS747MEFCTZ5X7.pdf2.10MS747MEFCTZ5X7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10MS747MEFCTZ5X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1348196 pcs Φύλλο δεδομένων 1.10MS747MEFCTZ5X7.pdf2.10MS747MEFCTZ5X7.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά MS7 Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 66mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 99mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
10MS747MEFCT55X7
10MS747MEFCT55X7
Κατασκευαστές: Rubycon
Σε απόθεμα: 1309310 pcs
Κατεβάστε: 10MS747MEFCT55X7.pdf
RFQ
10MV1
10MV1
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT