100ST104M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210
Φύλλα δεδομένων: 100ST104M3225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100ST104M3225
Αριθμός εξαρτήματος 100ST104M3225 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51324 pcs Φύλλο δεδομένων 100ST104M3225.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 0.1µF
Λήξη - Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά PMLCAP®, ST
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα DC Link, DC Filtering Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Άλλα ονόματα 100ST104M3225X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 100ST104M3225
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.1µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% διηλεκτρική Διάμετρος Acrylic, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210 Τρέχουσες - Διαρροή 100V