02K80F-40ML5
RosenbergerRosenberger
Rosenberger
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMD CONNECTOR JACK
Φύλλα δεδομένων: 02K80F-40ML5.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 699 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02K80F-40ML5
Αριθμός εξαρτήματος 02K80F-40ML5 Κατασκευαστής Rosenberger
Διαθέσιμη ποσότητα 699 pcs Φύλλο δεδομένων 02K80F-40ML5.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Τερματισμός ασπίδας Screw
Σειρά RPC Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 371586 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Λιμένων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 500 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 2 Screws
Αντίσταση 50 Ohm στέγαση χρώμα -
Συχνότητα - Max 40GHz Χαρακτηριστικά Mounting Hardware
στερέωσης Τύπος Threaded διηλεκτρικό υλικό Polyetheretherketone (PEEK)
Λεπτομερής περιγραφή 2.92mm Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Surface Mount, Right Angle Καταγγελία Επικοινωνία -
Τύπος υποδοχής Jack, Female Socket Στυλ Connector 2.92mm