USR2C-2R2B8
RiedonRiedon
USR2C-2R2B8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 2.2 OHM 10W 0.1% TO220
Φύλλα δεδομένων: USR2C-2R2B8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του USR2C-2R2B8
Αριθμός εξαρτήματος USR2C-2R2B8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 2.2 OHM 10W 0.1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6104 pcs Φύλλο δεδομένων USR2C-2R2B8.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±3ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Σειρά USR Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα USR 2-T220B 2.20 OHM 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 2.20 OHM 0.1% 3PPM-ND
USR 2-T220B 2.20 OHM D 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 2.20 OHM D 0.1% 3PPM-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil Σύνθεση Metal Foil