UB5C-470RF8
RiedonRiedon
UB5C-470RF8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 470 OHM 5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UB5C-470RF8.pdf2.UB5C-470RF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB5C-470RF8
Αριθμός εξαρτήματος UB5C-470RF8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 470 OHM 5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159658 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UB5C-470RF8.pdf2.UB5C-470RF8.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.500" L (5.50mm x 12.70mm)
Σειρά UB Λειτουργία του πίνακα 470 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)