UB3C-9R1F8
RiedonRiedon
UB3C-9R1F8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1 OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UB3C-9R1F8.pdf2.UB3C-9R1F8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB3C-9R1F8
Αριθμός εξαρτήματος UB3C-9R1F8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 9.1 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189169 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UB3C-9R1F8.pdf2.UB3C-9R1F8.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Σειρά UB Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα UB3C-9R1F1TR
UB3C-9R1F1TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound