SM15-350RX
RiedonRiedon
SM15-350RX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 350 OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SM15-350RX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM15-350RX
Αριθμός εξαρτήματος SM15-350RX Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 350 OHM 0.175W 0.01% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36456 pcs Φύλλο δεδομένων SM15-350RX.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Σειρά 100/SM/PC Λειτουργία του πίνακα 350 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.175W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 696-1538
SM15-350RX8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 145°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 350 Ohms ±0.01% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound Σύνθεση Wirewound