SM10-500RX
RiedonRiedon
SM10-500RX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 500 OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SM10-500RX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM10-500RX
Αριθμός εξαρτήματος SM10-500RX Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 500 OHM 0.3W 0.01% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35101 pcs Φύλλο δεδομένων SM10-500RX.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.299" L x 0.102" W (7.60mm x 2.60mm)
Σειρά 100/SM/PC Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 696-1584
SM10-500RX8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 145°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.344" (8.74mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Wirewound Σύνθεση Wirewound